Про нас

Ти знаєш, що таке материнське модельне агентство 21 століття? Ми хочемо поділитися з тобою цим маленьким секретом. Це – Fox Model Management. В епоху Інтернету тобі не потрібно їхати в офіс агентства за тридев’ять земель або витрачати гроші на навчання в модельній школі! Для нас достатньо просто побачити декілька твоїх фото без макіяжу і провести коротке Skype-інтерв’ю. Якщо у тебе є модельний потенціал, ми реалізуємо його в найкращих модельних агентствах світу. Якщо ж ти вже маєш досвід роботи моделлю, ми допоможемо зробити наступні успішні кроки в твоїй модельній кар’єрі.

Наше материнське модельне агентство Fox Model Management було засноване в 2016 році в Україні. Сьогодні ми представляємо наших моделей (як дівчат, так і юнаків) у кращих модельних агентствах світу. Ми працюємо з агентствами Франції, Лівану, Німеччини, Італії, Греції, Іспанії, Мексики, Китаю, Японії, Таїланду, Тайваню, Філіппін, Сингапуру, Малайзії, Індонезії, Кореї, Ізраїлю, ОАЕ та інших країн, де добре розвинена фешн-індустрія.

Ми цінуємо кожну модель і кожне партнерське модельне агентство. І ми будемо раді бачити тебе в нашій дружній команді Fox Model Management.